سفارش آنلاین

زیاد شدن دغدغه‌های روزانه و همچنین گرایش بیشتر مردم برای زندگی در آپارتمان باعث شده است که دیگر مانند قبل زمان یا فضای کافی برای شستشوی فرش ها نداشته باشیم. به همین شکل، دیگر این امکان وجود ندارد که فرش‌های خودمان را در زمان دلخواه تعویض کنیم، چرا که معمولا با هزینه زیادی همراه هستند. در چنین مواقعی باید به دنبال گزینه‌های جایگزین باشیم و هیچ شرکتی مانند یک قالیشویی آنلاین نمی‌تواند به ما کمک کند.

سوالی اصلی اینجاست که قالیشویی های آنلاین تا چه حد می‌توانند مطابق نیازهای ما کنند و چه خدماتی را در اختیار ما قرار می‌دهند؟ در حال حاضر، بیشتر قالیشویی‌های سطح کشور دسته‌ای مشترک از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهند که می‌توانند مشکلات شما را تا حدود زیادی برطرف سازند. در این مطلب مزایای استفاده از قالیشویی آنلاین را بررسی کرده و خدمات ارائه شده توسط قالیشویی بانو را نیز مرور کنیم.

قالیشویی آنلاین چه خدماتی را ارائه می دهد

بیشتر اوقات پیش می‌آید که به دلیل دردسرهای پیش آمده از سپردن فرش‌ها به قالیشویی خودداری می‌کنیم. همچنین تعداد بالای قالیشویی‌های در دسترس باعث می‌شود که در میان انتخاب بهترین گزینه مردد باشیم. استفاده از قالیشویی آنلاین به گرایشی جدید در میان افراد خانه‌دار تبدیل شده است که بسیاری از کارها را بسیار راحت‌تر می‌سازد. 

برخی از خدمات قالیشویی آنلاین عبارت‌اند از:

شستشوی فرش های ماشینی و دستباف

اگر یک جستجوی ساده در اینترنت انجام دهید یا از فروشندگان معتبر فرش‌های ماشینی بپرسید، به راحتی می‌توانید بفهمید که فرش‌های کنونی از موادی بسیار ظریف‌تر ساخته می‌شوند و در هنگام شستشوی آن‌ها باید نهایت دقت به کار گرفته شود. انتخاب مواد شوینده مناسب برای فرش‌ها باید با بررسی دقیق الیاف صورت بگیرد. در صورت هرگونه سهل انگاری در انجام این کار، امکان آسیب رساندن به الیاف و حتی از بین رفتن رنگ قسمت‌های مختلف فرش وجود دارد. به همین دلیل، متخصصین قالیشویی مواد شوینده را با توجه به نوع دقیق الیاف فرش شما انتخاب خواهند کرد.

این نکته در مورد فرش های دستباف بیش از هر چیز اهمیت دارد. شایان ذکر است که نمی‌توان بسیاری از فرش های دستباف را با مواد شوینده شیمیایی شستشو داد و باید از شوینده‌های طبیعی برای آن‌ها استفاده کرد. همچنین نحوه جابجایی و خشک کردن این فرش‌ها باید با دقت بسیار بیشتری انجام گیرد. 

بخارشویی فرش و قالی

گاهی اوقات پیش می‌آید که فرش‌های ما نیازی به شستشوی کامل ندارند و یک بخارشویی ساده می‌تواند کافی باشد. کسانی که در طبقات بالای آپارتمان‌ها زندگی می‌کنند، اغلب به چنین خدماتی نیاز دارند، چرا که حمل و نقل فرش‌ها به کاری بسیار طاقت‌فرسا تبدیل می‌شود. همچنین بخارشویی فرش‌ها دردسرهای مربوط به خشک شدن آن‌ها را به صورت کامل از میان برمی‌دارد و پس از انجام کار به سرعت می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

شستشوی مبل، موکت، پرده و تابلو فرش

مبلمان خانه بیش از هر اثاثیه دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرند و از جهات زیادی تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل دارند. از همین رو، مبلمان معمولا آلودگی زیادی به خود جذب می‌کنند و باید هر چند ماه یک بار چاره‌ای به حال آن‌ها اندیشید. استفاده از شامپو فرش برای آن‌ها چندان زیاد توصیه نمی‌شود، چرا که رطوبت باقیمانده در آن‌ها می‌تواند کاملا مشکل‌ساز شود و بوی نامطبوعی را در محیط خانه بر جای بگذارد.

متخصصین قالیشویی آنلاین بانو شستشوی مبل ها را با استفاده از دستگاه‌های کاملا تخصصی انجام می‌دهند تا از هرگونه روش دیگری بی‌نیاز باشید. به همین صورت، شستشوی موکت، پرده و تابلو فرش بدون اتلاف وقت و در محل انجام می‌شود.

ترمیم انواع فرش، مبلمان و تابلو فرش

رفت و آمد مداوم روی فرش‌ها باعث می‌شود که مشکلات زیادی مانند پارگی، رنگ رفتگی و شکستگی برای آن‌ها پیش بیاید. کارشناسان قالیشویی پس از بررسی میزان آسیب فرش و تعیین روش مناسب، اقدامات لازم را برای ترمیم فرش به کار خواهند گرفت. فرش‌ های نفیس از این لحاظ بسیار آسیب پذیر هستند و نمی‌توان آن‌ها را به راحتی تعمیر کرد. به همین دلیل است که در صورت مشاهده هرگونه مشکل برای فرش‌های خود باید قبل از هر چیز به دنبال یک قالیشویی آنلاین معتبر باشید تا به محل آمده و شما را به خوبی راهنمایی کنند.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی آنلاین

در میان مزایای پرشمار استفاده از خدمات قالیشویی آنلاین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

صرفه جویی در زمان و سرعت عمل بالا

معمولا همه ما می‌خواهیم که فرش‌های خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمیز کنیم و برای این کار هیچ راهی سریع‌تر از خدمات قالیشویی آنلاین وجود ندارد. با این کار، بخش زیادی از فرایند جستجو برای یک قالیشویی مناسب از دوش شما برداشته خواهد شد. در واقع، زمان شستشو و بازگرداندن بیشتر فرش‌ها بیش از ۴۸ ساعت طول نخواهد کشید. همچنین تلاش بر این است که تعمیر فرش‌ها بلافاصله انجام شود تا زمان بیشتری را منتظر نمانید. جای گفتن دارد که تمامی فرش‌ها در بسته‌بندی مناسب به شما تحویل داده خواهند شد.

ارائه خدمات به تمام نقاط تهران

خدمات قالیشویی آنلاین بانو مختص به نقطه‌ای خاص از تهران نبوده و امکان اعزام کارشناس به تمامی نقاط شهر وجود دارد. 

استفاده از جدیدترین دستگاه‌های شستشوی فرش

در واقع هیچکدام از مراحل قالیشویی به صورت دستی صورت نمی‌گیرد و دستگاه‌های پیشرفته تمامی کارها را بدون هرگونه خطا و مشکلی به نحو احسن به انجام می‌رسانند.

مشخص بودن تمامی هزینه‌ها

مطمئنا هیچکس دوست ندارد که در زمان اعتماد به یک قالیشویی با هزینه‌هایی از پیش تعیین نشده روبرو شود. تمامی هزینه‌های قالیشویی آنلاین از جمله شستشوی فرش یا تعمیر و ترمیم آن‌ها به صورت کامل در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند تا بتوانید از مناسب بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی بانو

برای سفارش آنلاین خدمات قالیشویی بانو تهران از این فرم استفاده کنید. در صورت ارسال فرم زیر، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

تاریخ جمع آوری

در صورت نیاز برای هماهنگی بیشتر با ما تماس بگیرید.