شستشوی پرده

شستشوی پرده

شستشوی پرده ، از دیگر خدمات کاربردی و مهم قالیشویی بانوست که به عنوان یکی از بهترین قالیشویی تهران شناخته شده و در راستای توسعه گستره خدمات نظافتی خود، این خدمت را در اختیار همشهریان و مشتریان عزیز، قرار می‌دهد.
شستشوی پرده در خانه باید با توجه به اصول مهم و کلیدی صورت بگیرد که احتمال آسیب به پرده‌ها به حداقل برسد. همچنین شاید شما مجبور شوید، زمان زیادی را به این موضوع اختصاص دهید. در نهایت امر، نتیجه نهایی، ممکن است آنچنان دلخواه شما نباشد. چرک مرده شدن و چروک شدن پرده، متداول‌ترین اتفاقی است که در زمان شستن پرده در خانه اتفاق می‌افتد. اگر می‌خواهید دردسر‌های خود را به حداقل برسانید، استفاده از یک خدمات مطمئن شستشوی پرده بهترین انتخاب شما خواهد بود. در این زمان، ما در کنار شما هستیم تا مسئولیت انجام این سرویس را نیز به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان، با قیمت مناسب بر عهده بگیریم.

در گذشته و بخصوص در خانه‌ها، شستن پرده مراحل زیاد و خسته‌کننده‌ای داشت. پرده‌ها باید در درجه اول باز شده و در ماشین لباسشویی شسته می‌شدند. پس از طی مراحل خشک شدن، نصب پرده‌ها نیز آخرین مرحله انجام کار بود. از آنجایی که نصب باید در زمان مرطوب بودن پرده انجام می‌شد، سنگین بوده پرده، آزاردهنده بود.

از سویی شستشوی همه پرده‌ها به این شکل ممکن نیست. بسیاری از پرده‌های مدرن، مانند سان اسکرین‌ها، لوردراپه‌ها، پرده کرکره‌ها و… را نمی‌توان در ماشین لباسشویی قرار داد. در این شرایط است که استفاده از خدمات خشکشویی پرده در محل، بهترین گزینه برای تمیز کردن آن‌هاست.

شستشوی پرده در قالیشویی بانو

خدمات شستشوی پرده در قالیشویی آنلاین بانو بر اساس روش‌های بروز و استاندارد انجام می‌شوند؛ روش‌هایی که موجب می‌شود تا پرده طی فرایند شستشو آسیبی نبیند و درست مثل روز اول، تمیز و شفاف باقی بماند.

بهترین مواد شوینده

انتخاب ماده شوینده با کیفیت و مناسب، شرط اول در شستشوی پرده است. پرده‌ها، از جنس‌های گوناگون و با کیفیت‌های متفاوت ساخته شده‌اند. درواقع، نوع جنس پرده‌های شما مشخص می‌کند شستشوی آن‌ها با چه ماده‌ای مناسب‌تر است. ما برای اینکه امکان آسیب به پرده‌های شما را به حداقل برسانیم، از تجربه و دانش تکنسین‌ها و متخصصان فعال در این زمینه استفاده می کنیم. این موضوع کمک می‌کند تا مناسب‌ترین ماده شوینده انتخاب شده و غلظت درستی نیز برای آن تعیین شود. در نهایت رعایت تمامی این موارد است که تا به امروز، نتیجه کار توانسته است بیشترین سطح رضایت را در میان مشتریان قالیشویی بانو ایجاد کند.

دستگاه‌های قدرتمند برای شستشوی پرده

خدمات شستشوی پرده قالیشویی بانو درست مانند سایر خدمات خشکشویی در محل، به کمک دستگاه‌های قدرتمند و مدرن ارائه می‌شود. در واقع ابزار کار تکنسین‌های ما برای ارائه بهترین خدمت به شما، این دستگاه‌ها هستند. در این روش، به کمک یک دستگاه شستشو، سطح پرده به خوبی و با کمترین میزان رطوبت، شسته می‌شود. سپس با استفاده از دستگاه‌های وکیوم، رطوبت آن تا حد ممکن جمع می‌شود. خوشبختانه در این زمینه به علت در معرض استفاده نبودن پرده‌ها (مثل فرش زیر پا) رطوبت ایجاد شده خیلی زود خشک شده و خطر آلوده شدن دوباره آن کمتر است.

تعهد به خدمت ارائه شده

ما در قالیشویی بانو، خود را متعهد می‌دانیم تا خدمات شستشوی پرده را به بهترین نحو ممکن به مشتریان خود ارائه کنیم. ارائه اطلاعات شفاف در زمینه شستن پرده، تعیین قیمت منصفانه و انجام کار، طی زمان‌بندی تعیین شده از جمله مواردی است که رعایت آن‌ها خدمات ما را متمایز می‌کنند. در صورت تمایل به شستشوی پرده توسط ما، می‌توانید با شماره قالیشویی بانو تماس بگیرید. همکاران ما در درجه اول با شفافیت کامل همه موارد را برای شما توضیح داده و به سوالات احتمالی شما پاسخ خواهند داد. سپس در صورت اعلام نیاز، در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات، در خدمت شما خواهیم بود.

کیفیت شستشو

کیفیت شستشو

دستگاه‌های قالیشویی به‌روز و استفاده از مواد شوینده خارجی در کنار تجربه چندین ساله کارشناسان، کیفیت شستشو در قالیشویی بانو را تضمین می‌کند.

قالیشویی ارزان

شستشوی مبلمان در منزل

خشک شویی مبلمان بدون نیاز به حمل و نقل و با بهره گیری از دستگاه‌های مخصوص

کیفیت شستشو

تعدد شعب

قالیشویی بانو دارای شعب متعدد در کلیه مناطق شمال، مرکز، جنوب، غرب و شرق تهران است.

قالیشویی ارزان

تضمین سلامت فرش

فرش‌ها، مبلمان و حتی موکت‌ها محصولات ارزشمند و البته حساسی هستند. ما در قالیشویی بانو حفظ سلامت آنها را تضمین می‌کنیم.

ســــــــایر خدمــــات

شستشوی پرده
شستشوی فرش
خدمات شستن مبل
شستشوی موکت