شعب قالیشویی بانو در مرکز تهران

همانطور که ‌‌می‌دانید مرکز شهر تهران یکی از مناطق بسیار پر تراکم پایتخت است. بسیاری از افرادی که در این مناطق، کار یا زندگی ‌‌می‌کنند؛ همواره با ارائه خدمات در ساعات اجرای طرح ترافیک مشکل دارند. قالیشویی بانو با در نظر گرفتن این محدودیت‌‌ها برای رفاه بیشتر مشتریان خود، سعی کرده است؛ مرکز خدمات خود را بدون هیچ محدودیت زمانی در این منطقه از تهران راه‌اندازی کند.

شما همشهریان عزیز ‌‌می‌توانید، در تما‌‌می ایام هفته جهت سفارش خود با مجموعه بانو در شعبه مرکزی پایتخت در تماس باشید و از خدمات ما بهره‌مند شوید. ارائه متمایزترین خدمات توسط ارزان ترین قالیشویی در مرکز تهران از تخصص‌‌های ویژه مجموعه ما است. می‌دانیم که شستشوی سالیانه فرش از اصلی‌ترین فعالیت‌‌های نظافت مربوط به منزل ما ایرانی‌‌ها ‌‌است؛ از این رو میزان کیفیت این کار از اهمیت بسیار خاص و ویژه‌ای برخوردار ‌‌می‌باشد.

خدمات قالیشویی در مناطق مختلف مرکز تهران

کارخانه قالیشویی بانو با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات شستشوی فرش در دنیا، خدمات شستشوی فرش و قالی را از شکل سنتی خارج کرده و به شیوه‌ای مدرن آن‌ها را به مشتریان خود عرضه ‌‌کرده است.  این مجموعه با ارائه سرویس‌های گوناگونی اعم از شستشوی انواع فرش و قالی‌‌های ماشینی و دستباف، تابلو فرش، مبل‌شویی، رفوگری و انواع خدمات ترمیمی همچون تمیز کردن انواع لک بخشی از مهارت‌ها و تخصص کارشناسان خود را به منصه ظهور گذاشته است.

لازم به ذکر است که شما ‌‌می‌توانید برای سفارش خدمات شستشو در محل همچون

قالیشویی در میرداماد

نظافت فرش‌‌های مساجد، حسینیه‌‌ها و همچنین شستشوی انواع موکت‌‌های سازمان‌‌ها و رستوران‌‌ها با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن از متخصصین قالیشویی بانو کمک بگیرید.

شعبات مختلف این کارخانه در سراسر محله‌های مرکزی پایتخت، آماده خدمت‌رسانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ محدودیتی هستند. بنابراین اگر به دنبال خدمات قالیشویی در شریعتی یا سایر نقاط مرکزی مانند شستشوی مبل در مرکز تهران و یا موکت شویی در عباس آباد تهران هستید؛ کافیست با ما تماس بگیرید.

محله های تحت پوشش قالیشویی مرکز تهران

شما همشریان عزیز ساکن مرکز شهر تهران می‌توانید، از طریق شماره‌گیری تلفن اختصاصی ۱۴۴۳ یا ۲۲۱۷۳۶۰۹  به عنوان شماره تلفن شعبه مرکز تهران از خدمات این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان و با ساده‌ترین شیوه ممکن استفاده کنید.

پس از تماس شما عزیزان با کارشناسان این مجموعه و بررسی نیازتان، آنها خدمت مناسب را معرفی کرده و سپس نزدیک‌ترین سرویس‌دهنده به محل شما، در زمان هماهنگ شده اعزام می‌گردد. این مرکز مفتخر است تا با در اختیار داشتن تیمی ‌برگزیده از کارشناسان فرش، خدمات خود را با بالاترین و دقیق‌ترین درجه کیفی به مشتریان عرضه نماید.

 

 

این نکته قابل ذکر است که خدمات حمل و نقل فرش‌ها در قالیشویی بانو با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شود. متخصصین و کارشناسان ما، فرش‌های شما را بعد از شستشو به صورت کاور شده تحویل می‌دهند. همچنین لازم به ذکر است که در شرایط فعلی و با توجه به شیوع بیماری کرونا تما‌‌می‌ پرسنل مجهز به ماسک و دستکش هستند و تمام خدمات خود را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ارائه می‌دهند.

مرکز تهران

محله‌های تحت پوشش قالیشویی بانو مرکز تهران به شرح زیر است:
آرژانتين
سيد خندان
يوسف آباد
ميدان وليعصر
گاندى
كريم خان
سنايى
قائم مقام
فاطمى
عباس آباد
میرازی شيرازی
پارك لاله
امير آباد
ساعى
توحید
ستارخان
کارگر
استاد معین

سفارش آنلاین نوبت

برای سفارش آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!
تاریخ جمع آوری