درباره ما

قالــیشویی بـــانو

قالیشویی بانو در خدمت شماست تا تجربه‌ای خوب و دلنشین از شستشوی فرش، موکت و مبلمان خود داشته باشید. ما با تجربه سال‌ها فعالیت در این زمینه، این اطمینان را به شما می‌دهیم که از مجموعه خدمات قالیشویی بانو رضایت کامل داشته باشید. در قالیشویی بانو، استفاده از مواد شوینده با کیفیت و درجه یک خارجی، بهره بردن از دستگاه‌ها و تجهیزات شستشوی مدرن و دقت و حساسیت بالا در انجام کار به بهترین شکل ممکن، موجب شده است که نتیجه نهایی کار، بسیار رضایت بخش باشد.
صداقت و شفافیت در ارائه خدمات، سرلوحه کار ماست. تعرفه‌ها و خدمات ارائه شده از همان ابتدا شفاف و مشخص است. همچنین کارشناسان ما به دقت نیاز شما را بررسی کرده و سرویس مناسب برای شما را معرفی می‌کنند. مجموع این شرایط باعث می‌شود خاطره‌ای خوش از سپردن فرش، موکت و مبلمان خود به قالیشویی بانو داشته باشید.
فرش و مبلمان شما علاوه بر تامین آسایش و راحتی، زیبایی را به منزلتان هدیه می‌دهد؛ هدیه ما به شما حفظ زیبایی، رنگ و شادابی قالی است. متخصصان ما از پای تلفن تا درب منزل امانت‌دار شما هستند و با نظارت دقیق کلیه مراحل دریافت و ارسال، سلامت کالای شما را تضمین می‌کنند.
هزینه‌ها مناسب با خدمات دریافتی خواهند بود و با توجه به میزان خدمات ارائه شده، ارزش کالا و درخواست شما، تعیین خواهد شد. مزیت بانو نسبت به رقبای خود کیفیت و برخورد شایسته پرسنل است که آن را به یکی از برندهای ماندگار این عرصه تبدیل کرده است.
کیفیت شستشو قالیشویی بانو

کیفیت شستشو

دستگاه‌های قالیشویی به‌روز و استفاده از مواد شوینده خارجی در کنار تجربه چندین ساله کارشناسان، کیفیت شستشو در قالیشویی بانو را تضمین می‌کند.

شستن مبل و مبلمان

شستشوی مبلمان در منزل

خشک شویی مبلمان بدون نیاز به حمل و نقل و با بهره گیری از دستگاه‌های مخصوص

کیفیت شستشو قالیشویی بانو

تعدد شعب

قالیشویی بانو دارای شعب متعدد در کلیه مناطق شمال، مرکز، جنوب، غرب و شرق تهران است.

شستن مبل و مبلمان

تضمین سلامت فرش

فرش‌ها، مبلمان و حتی موکت‌ها محصولات ارزشمند و البته حساسی هستند. ما در قالیشویی بانو حفظ سلامت آنها را تضمین می‌کنیم.