درباره ما

قالــیشویی بـــانو

سایت قالیشویی بانو در خدمت شماست تا در نهایت تجربه‌ای خوب و دلنشینی از شستشوی فرش، موکت و مبلمان خود  در بانو داشته باشید. ما با تجربه‌های موفقی که طی سال‌ها فعالیت در این زمینه به دست آورده‌ایم، می‌توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که در نهایت از مجموعه خدمات قالیشویی بانو رضایت کامل داشته باشید.
در قالیشویی بانو، استفاده از مواد شوینده با کیفیت و درجه یک خارجی، بهره بردن از دستگاه‌ها و تجهیزات شستشوی مدرن و دقت و حساسیت بالا در انجام کار به بهترین شکل ممکن، موجب شده است که نتیجه نهایی کار، بسیار رضایت بخش باشد.

صداقت و شفافیت در ارائه خدمات، سرلوحه کار ماست! تعرفه و خدمات ارائه شده از سمت بانو در همان ابتدا شفاف و مشخص است و شما می‌توانید از این بابت اطمینان خاطر داشته باشید.

همچنین کارشناسان ما تلاش می‌کنند تا به دقت نیاز شما را بررسی کرده و سرویس مناسب نیاز شما را معرفی کنند. مجموع این شرایط باعث می‌شود خاطره‌ای خوش از سپردن فرش، موکت و مبلمان خود به قالیشویی بانو داشته باشید.

فرش و مبلمان شما علاوه بر تامین آسایش و راحتی، زیبایی را به منزلتان هدیه می‌دهد؛ در مقابل نیز هدیه ما به شما حفظ زیبایی، رنگ و شادابی قالی است.

متخصصان ما از پای تلفن تا درب منزل امانت‌دار شما هستند و با نظارت دقیق بر کلیه مراحل دریافت و ارسال، سلامت کالای شما را تضمین می‌کنند.

در نهایت نیز ذکر این نکته ضروری است که هزینه‌ها متناسب با خدمات دریافتی بوده و با توجه به میزان خدمات ارائه شده، ارزش کالا و درخواست شما، تعیین خواهد شد. مزیت قالیشویی آنلاین بانو نسبت به رقبای خود، کیفیت و برخورد شایسته پرسنل است که آن را به یکی از برندهای ماندگار این عرصه تبدیل کرده است.

کیفیت شستشو

کیفیت شستشو

دستگاه‌های قالیشویی بروز و استفاده از مواد شوینده خارجی در کنار تجربه چندین ساله کارشناسان، کیفیت شستشو در قالیشویی بانو را تضمین می‌کند.

قالیشویی ارزان

شستشوی مبلمان در منزل

خشک شویی مبلمان بدون نیاز به حمل و نقل و با بهره گیری از دستگاه‌های مخصوص

کیفیت شستشو

تعدد شعب

قالیشویی بانو دارای شعب متعدد در کلیه مناطق شمال، مرکز، جنوب، غرب و شرق تهران است.

قالیشویی ارزان

تضمین سلامت فرش

فرش‌ها، مبلمان و حتی موکت‌ها محصولات ارزشمند و البته حساسی هستند. ما در قالیشویی بانو حفظ سلامت آنها را تضمین می‌کنیم.