شعب قالیشویی بانو در شرق تهران

از آنجایی که منطقه شرق پایتخت به لحاظ جغرافیایی، جز یکی از وسیع‌ترین مناطق تهران با گستره جمعیتی فراوان است؛ مجموعه قالیشویی بانو، این نیاز را احساس کرد که در این منطقه نیز یکی از شعب اصلی خود را فعال کند. همانطور که ‌می‌دانید خدمات شستشوی فرش، یکی از اصلی‌ترین خدمات مورد نیاز همشهریان عزیز است. به همین دلیل مجموعه بانو سعی کرده است که با بهترین خدمات و بروزترین دستگاه‌های شستشوی فرش، پروژه خدمات ‌رسانی به ساکنین تهران بزرگ به ‌ویژه ساکنین منطقه شرق را کلید بزند.

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در شرق ‌هستید، مجموعه بانو با ارائه کلیه خدمات قالیشویی تهران پیشنهاد می‌کند که از خدمات تخصصی این مجموعه برای رفع نیاز خود استفاده کنید.

بهترین قالیشویی شرق تهران

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در شرق تهران هستید بهتر است برای یک بار هم که شده از خدمات باکیفیت قالیشویی بانو استفاده کنید. قالیشویی بانو به دلیل داشتن شعب مختلف در سراسر تهران و ارائه خدمات متنوع و باکیفیت به مشتریان به عنوان یکی از بهترین قالیشویی های تهران شناخته می شود. از طرف دیگر شما می توانید برای ثبت سفارش به صورت غیر حضوری سفارش خودتان را در وب سایت ثبت کنید تا کارشناسان قالیشویی شرق تهران با شما تماس بگیرند در عرض مدت زمانی کوتاه در محل شما حاضر شوند.

ویژگی‌های قالیشویی بانو در شعبه شرق تهران

بانو یکی از ارزان ترین و معتبرترین قالیشویی های تهران است که برای شستشوی انواع فرش، قالی، مبلمان و موکت از ماشین آلات پیشرفته استفاده کنید. تنوع خدمات در کنار شعب مختلف موجب شده تا قالیشویی بانو همواره در لیست برترین و محبوب ترین قالیشویی های تهران قرار بگیرد. امانت داری، پاسخ گویی مناسب، استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته در کنار قیمت مناسب موجب شده تا این شرکت شستشوی فرش بتواند رضایت مشتریان را به خود جلب کند. اگر در قسمت شرق تهران ساکن هستید و به دنبال یک قالی شویی مطمئن با خدمات متنوع می گردید، پیشنهاد می شود از خدمات ما استفاده کنید. در ادامه می توانید با مهم ترین ویژگی های قالیشویی بانو آشنا شوید.

 • کیفیت بالای شستشوی فرش و قالی
 • استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن
 • استفاده از مواد شوینده خارجی و درجه یک
 • کمک گرفتن از کادری مجرب و باتجربه
 • شستشوی مبلمان بدون نیاز به حمل و نقل در منزل
 • استفاده از تجهیزات مخصوص برای شستشوی مبل و پرده
 • امکان استفاده از خدمات خشکشویی در محل
 • داشتن شعب متعدد در بخش های مختلف تهران
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • تضمین سلامت فرش و قالی
 • رعایت پروتکل های بهداشتی

خدمات قالیشویی در مناطق مختلف شرق تهران

کلیه خدمات شستشوی فرش از جمله شستن انواع فرش دستباف، قالی‌‌ها، تابلو فرش‌‌های ابریشم، انواع فرش‌‌های خارجی، گبه، گلیم فرش و یا فرش‌‌های عتیقه در مجموعه کارخانجات قالیشویی بانو قابل ارائه ‌می‌باشد. این خدمات که با استفاده از مرغوب‌ترین متریال شستشوی و مواد باکیفیت و درجه یک خارجی و همچنین با بهره‌مندی از دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن شستشوی صورت می‌گیرد؛  از جمله تخصص‌‌های ویژه این کارخانه است.

شما ‌می‌توانید در این قالیشویی، خدمات متفاوتی را با شرایط مختلف شستشو دریافت نمایید. برخی از خدمات ارائه شده به شرح زیر ‌می‌باشد.

 • شستشوی عادی فرش ماشینی
 • شستشوی درجه یک اعلاشویی به همراه لکه‌بری با بسته‌بندی انواع فرش ماشینی
 • شستشوی معمولی فرش دستباف
 • شستشوی معمولی موکت
 • شستشوی درجه یک اعلاشویی به همراه رنگ‌برداری با بسته‌بندی انواع فرش دستباف
 • شستشوی انواع قالی‌‌های دستباف گل ابریشم، عتیقه و صادراتی به همراه بسته‌بندی
 • شستشو و خدمات انواع گبه‌‌ها و گلیم‌‌های دستباف جهت شستشوی خانه‌داری و صادراتی

بهترین قالیشویی تهرانپارس

فرش‌ها، مبلمان و حتی موکت‌ها، محصولات ارزشمند و در برخی شرایط به علت نفیس بودن، دستباف بودن، عتیقه بودن و… بسیار حساس هستند. اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در شرق تهران هستید، ما در مجموعه بانو حفظ سلامت آنها را تضمین می‌کنیم. صداقت و شفافیت در ارائه خدمات، سرلوحه فعالیت مجموعه ما ‌می‌باشد.

نکته قابل ذکر از بین تما‌می‌ویژگی‌‌های مجموعه بانو، انجام خدمات حمل و نقل فرش‌ها با بهترین کیفیت ممکن است. همچنین متخصصین و کارشناسان ما فرش‌ها و قالی‌‌های شما را در هنگام تحویل به صورت لول و کاور شده ارائه می‌دهند.

خدمات قالیشویی بانو

شرکت ما در شرق تهران خدمات متنوع و مختلفی به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید برای دریافت خدمات متنوع مانند شستشوی فرش و قالی از خدمات قالیشویی بانو کمک بگیرید. یکی از مهم ترین خدماتی کهما برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم، امکان سفارش آنلاین از طریق وب سایت است. در صورتی که دوست دارید بدون مراجعه حضوری و از خانه سفارش خودتان را ثبت کنید و در مدت زمانی کوتاه از خدمات قالیشویی آنلاین برخوردار شوید، می توانید با کارشناسان ما به صورت آنلاین در ارتباط باشید در ادامه به برخی از خدمات شرکت بانو اشاره خواهیم کرد.

 • شستشوی فرش های دستی و ماشینی
 • شستشوی مبل در محل
 • شستشوی انواع موکت
 • شستشوی پرده

مبل شویی شرق تهران

با نزدیک شدن به عید نوروز احتمالاً دغدغه خیلی از افراد تمیز کردن مبلمان در منزل است. چنانچه در قسمت شرق تهران سکونت دارید و به دنبال یک شرکت برای مبل شویی و شستشوی فرش هستید، پیشنهاد می شود، همین حالا سفارش خودتان را به صورت آنلاین در وب سایت قالیشویی بانو ثبت کنید.مبل شویی شرق تهران بانو دارای افرادی مجرب و باتجربه هست. از طرف دیگر استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مخصوص برای شستشوی مبلمان موجب می شود تا مبل های شما بدون هیچ مشکلی در مدت زمانی کوتاه تمیز شوند. از آن جایی که مبل ها از پارچه های مختلفی تشکیل شده اند، ما با تضمین خدمات و استفاده از مواد شوینده و تجهیزات مختلف به شما کمک می کند تا بدون کوچک ترین مشکلی و بالاترین کیفیت مبلمان خود را تمیز کنید.

شستشوی موکت

یکی دیگر از خدمات متنوعی که توسط شرکت ما ارائه می شود، شستشوی موکت است. شما می توانید در کنار شستشوی فرش و قالی ها خودتان برای تمیز کردن انواع موکت نیز از خدمات قالیشویی بانو کمک بگیرید؛ ضمن کیفیت بالای شستشوی فرش و موکت با هزینه بسیار مناسب، خدمات متنوع و باکیفیتی به مشتریان ارائه می دهد. شما می توانید برای شستن موکت با استفاده از تجهیزات مخصوص و دستگاه های وکیوم سفارش خود را ثبت کنید. سرعت عمل بالا در کنار کیفیت بالای شستشوی موکت و همچنین تضمین کیفیت بالای شستشو از ویژگی های متمایز ما محسوب می شود.

شستشوی پرده

از دیگر خدماتی که در ما ارائه می کنیم، می توان به شستشوی انواع پرده به روش خشکشویی در محل اشاره کرد. شستن پرده ها درست مثل شستشوی فرش ها یک خدمات کاملاً تخصصی است که در قالیشویی بانو با بالاترین کیفیت و بیشترین سرعت انجام می شود. شما می توانید برای شستن و تمیز کردن انواع پرده، سان اسکرین و کرکره از کارشناسان ماهر و باتجربه ما کمک بگیرید. استفاده از تجهیزات مناسب، مواد شوینده درجه یک و هزینه مناسب باعث محبوبیت خدمات ما می شود. شما می توانید برای شستشوی پرده و فرش از خدمات متنوع و ارزان قیمت ما استفاده کنید.

محله‌های تحت پوشش قالیشویی شرق تهران و حومه

قالیشویی بانو با تکیه بر تجربه چندین ساله و استفاده از کادری متبحر، اماده ارائه خدمات در تمام مناطق شرق پایتخت است. بنابراین اگر ساکن این مناطق‌اید و به دنبال مرکزی برای ارائه خدماتی مانند قالیشویی در هفت حوض، مبلشویی در فداییان اسلام یا در پاسدران هستید؛ با ما تماس بگیرید. شعبات فعال مجموعه بانو، بدون محدودیت در انجام نوع خاصی از خدمت در شعبه شرق قالیشویی و حومه آماده خدمات‌رسانی ‌می‌باشند.

 

شرق تهران

لیست مناطق تحت پوشش مجموعه بانو در محدوده شرق، شمال شرق و جنوب شرق تهران به شرح زیر ‌است:
دردشت
زركش
كرمان
مدائن
مجیديه
هفت حوض
پاسداران
شريعتى
اختياريه
دولت
دروس
ديباجى
جردن
ظفر
قلهك
ميرداماد
ونك
مينى سيتى
تهران نو
پیروزی
نارمک
تهرانپارس
سبلان
رسالت

سفارش آنلاین نوبت

برای سفارش آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!
تاریخ جمع آوری