شعب قالیشویی بانو در شرق تهران

از آنجایی که منطقه شرق پایتخت به لحاظ جغرافیایی، جز یکی از وسیع‌ترین مناطق تهران با گستره جمعیتی فراوان است؛ مجموعه قالیشویی بانو، این نیاز را احساس کرد که در این منطقه نیز یکی از شعب اصلی خود را فعال کند. همانطور که ‌می‌دانید خدمات شستشوی فرش، یکی از اصلی‌ترین خدمات مورد نیاز همشهریان عزیز است. به همین دلیل مجموعه بانو سعی کرده است که با بهترین خدمات و بروزترین دستگاه‌های شستشوی فرش، پروژه خدمات ‌رسانی به ساکنین تهران بزرگ به ‌ویژه ساکنین منطقه شرق را کلید بزند.

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در شرق ‌هستید، مجموعه بانو با ارائه کلیه خدمات قالیشویی تهران پیشنهاد می‌کند که از خدمات تخصصی این مجموعه برای رفع نیاز خود استفاده کنید.

خدمات قالیشویی در مناطق مختلف شرق تهران

کلیه خدمات شستشوی فرش از جمله شستن انواع فرش دستباف، قالی‌‌ها، تابلو فرش‌‌های ابریشم، انواع فرش‌‌های خارجی، گبه، گلیم فرش و یا فرش‌‌های عتیقه در مجموعه کارخانجات قالیشویی بانو قابل ارائه ‌می‌باشد. این خدمات که با استفاده از مرغوب‌ترین متریال شستشوی و مواد باکیفیت و درجه یک خارجی و همچنین با بهره‌مندی از دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن شستشوی صورت می‌گیرد؛  از جمله تخصص‌‌های ویژه این کارخانه است.

شما ‌می‌توانید در این قالیشویی، خدمات متفاوتی را با شرایط مختلف شستشو دریافت نمایید. برخی از خدمات ارائه شده به شرح زیر ‌می‌باشد.

  • شستشوی عادی فرش ماشینی
  • شستشوی درجه یک اعلاشویی به همراه لکه‌بری با بسته‌بندی انواع فرش ماشینی
  • شستشوی معمولی فرش دستباف
  • شستشوی معمولی موکت
  • شستشوی درجه یک اعلاشویی به همراه رنگ‌برداری با بسته‌بندی انواع فرش دستباف
  • شستشوی انواع قالی‌‌های دستباف گل ابریشم، عتیقه و صادراتی به همراه بسته‌بندی
  • شستشو و خدمات انواع گبه‌‌ها و گلیم‌‌های دستباف جهت شستشوی خانه‌داری و صادراتی

بهترین قالیشویی تهرانپارس

فرش‌ها، مبلمان و حتی موکت‌ها، محصولات ارزشمند و در برخی شرایط به علت نفیس بودن، دستباف بودن، عتیقه بودن و… بسیار حساس هستند. اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در شرق تهران هستید، ما در مجموعه بانو حفظ سلامت آنها را تضمین می‌کنیم. صداقت و شفافیت در ارائه خدمات، سرلوحه فعالیت مجموعه ما ‌می‌باشد.

نکته قابل ذکر از بین تما‌می‌ویژگی‌‌های مجموعه بانو، انجام خدمات حمل و نقل فرش‌ها با بهترین کیفیت ممکن است. همچنین متخصصین و کارشناسان ما فرش‌ها و قالی‌‌های شما را در هنگام تحویل به صورت لول و کاور شده ارائه می‌دهند.

محله‌های تحت پوشش قالیشویی شرق تهران و حومه

قالیشویی بانو با تکیه بر تجربه چندین ساله و استفاده از کادری متبحر، اماده ارائه خدمات در تمام مناطق شرق پایتخت است. بنابراین اگر ساکن این مناطق‌اید و به دنبال مرکزی برای ارائه خدماتی مانند قالیشویی در هفت حوض، مبلشویی در فداییان اسلام یا در پاسدران هستید؛ با ما تماس بگیرید. شعبات فعال مجموعه بانو، بدون محدودیت در انجام نوع خاصی از خدمت در شعبه شرق قالیشویی و حومه آماده خدمات‌رسانی ‌می‌باشند.

 

شرق تهران

لیست مناطق تحت پوشش مجموعه بانو در محدوده شرق، شمال شرق و جنوب شرق تهران به شرح زیر ‌است:
دردشت
زركش
كرمان
مدائن
مجیديه
هفت حوض
پاسداران
شريعتى
اختياريه
دولت
دروس
ديباجى
جردن
ظفر
قلهك
ميرداماد
ونك
مينى سيتى
تهران نو
پیروزی
نارمک
تهرانپارس
سبلان
رسالت

سفارش آنلاین نوبت

برای سفارش آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!
تاریخ جمع آوری
قالیشویی بانو

برای مشاوره قالیشویی با کارشناسان ما تماس بگیرید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لوگوی قالیشویی بانو - فوتر

کارخانه قالیشویی بانو به پشتوانه سال‌ها فعالیت، تجربه و با تکیه بر تخصص کارکنان خود، آماده ارائه کلیه خدمات شستشوی فرش، مبل، موکت و پرده با بهترین کیفیت به مشتریان خود است. ما در قالیشویی بانو با استفاده از به‌روزترین و بهترین تجهیزات و مواد شستشو، این اطمینان را به شما می‌دهیم که از مجموعه خدمات این کارخانه رضایت کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای قالیشویی بانو محفوظ است.