قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران

آیا تا به حال به دنبال بهترین خدمات قالیشویی غرب تهران گشته‌اید؟ پس از انتخاب، نسبت به کارخانه موردنظر دچار شک و تردید شد‌ه‌اید؟ در ادامه برخی از ویژگی‌ها و خدماتی را که در اختیار ساکنین این منطقه می‌گذاریم را بررسی می‌کنیم تا بدانید که بانو می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های شما در غرب تهران باشد.

منطقه غرب تهران به دلیل دسترسی آسان به استان البرز، بخش بزرگی از جمعیت پایتخت را در خود جای داده است. با وجود برج‌ها و بلوک‌های ساختمانی پر تراکم و ازدحام جمعیت در این منطقه، طبیعتا ساکنین محله‌های غربی، نیاز بیشتری به حضور انواع مرکز خدمات بزرگ و چه بهتر ارزان ترین قالیشویی دارند.

در مجموعه بانو، استفاده از مواد شوینده باکیفیت و درجه یک خارجی در کنار بهره‌مندی از دستگاه‌ها و تجهیزات شستشوی مدرن و بروز دنیا، سبب بهبود خدمات این قالیشویی شده است. با وجود این ویژگی‌های منحصر به فرد، ضمانت قالیشویی بانو، تحویل سالم و بدون نقص قالی است. خدمات باکیفیت ارائه شده این اطمینان را می‌دهد تا تجربه دلپذیری از سپردن فرش و قالی، موکت و مبلمان خود به ما داشته باشید.

به همین جهت است که مجموعه بانو با حضور خود توانسته سهم زیادی از این نیاز همشهریان ساکن غرب تهران را برآورده کند. این مجموعه، فعالیت خود را در غرب پایتخت آغاز کرده و در تلاش بود تا در کمترین زمان ممکن، انواع نیاز مشتریان خود اعم از شستن فرش‌های ماشینی و دستباف، ‌شستن مبل ، شستشوی موکت و سایر خدمات قالیشویی مانند رفوگری، رنگ برداری، ریشه زنی و… را بر آورده سازد تا به عنوان یک قالیشویی معتبر در غرب تهران شناخته شود.

قالیشویی خوب تهران جنوب

خدمات قالیشویی غرب تهران بانو

با توجه به بالا رفتن ارزش فرش و قالی در ایران، به خصوص انواع دستباف ابریشم گونه، فرش‌های عتیقه و قالی‌های صادراتی، اهمیت انتخاب یک قالیشویی معتبر و باکیفیت بیشتر اهمیت پیدا کرده است. مجموعه بانو با اتکاء به تجربه چندین ساله خود در کنار بهره‌گیری از نظرات کارشناسان خبره عرصه فرش و قالی، توانسته خدماتی مانند شستشوی فرش و قالی‌های نفیس، انواع تابلو فرش ابرایشم، مبل‌های تمام استیل و تمام چوب و یا راحتی‌هایی با روکش چرم طبیعی، رفوگری و خدمات ترمیم فرش‌های عتیقه با بالاترین درجه کیفی را به عنوان بخشی از مهارت‌ها و تخصص خود به مشتریان ‌اثبات کنید.

شما برای ثبت سفارش خود می‌توانید با شماره ۱۴۴۳ تماس بگیرید و یا با ورود به صفحه قالیشویی آنلاین بانو، قسمت مربوطه را پر کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

 محله های تحت پوشش قالی شویی غرب تهران بانو

قالیشویی بانو به دلیل تعدد پرسنل و همچنین داشتن کارخانه‌ای مجهز و مدرن می‌تواند خدمات خود را در سراسر تهران و بدون هیچ محدودیتی به مشتریان خود ارائه کند. بنابراین در هر محدود‌ه‌ای از غرب تهران که ساکن هستید، ‌می‌توانید با ما در تماس باشید و از خدمات ما همجون قالیشویی در فرحزاد و یا ‌مبلشویی در میدان کاج و حتی در شهرک غرب و سایر مناطق غرب تهران که در ادامه نام آن‌ها ذکر ‌می‌شود، استفاده کنید. برای سنجش اعتبار بانو کافیست از صنف قالیشویان، مجوز‌های قانونی و اعتبار سنجی این مجموعه را استعلام کنید.

لازم به ذکر است که ما قالی‌های شسته شده را به صورت لول و کاور شده تحویل می‌دهیم.

از شعب دیگر قالیشویی بانو می توان به شعبه های زیر مراجعه کنید:

محله‌های تحت پوشش این مجموعه عبارتند از:

سفارش آنلاین نوبت

برای سفارش آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!
تاریخ جمع آوری