هزینه قالیشویی در سال ۹۹ چقدر است؟

ارزان ترین قالیشویی
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest

بر اساس نرخ تعیین شده توسط اتحادیه قالیشویی در هر سال کاری، نرخ شستشوی انواع فرش و موکت به صورت مصوب تعیین می‌شود. این نرخ بستگی به تورم عمومی ‌در جامعه و خدماتی دارد که از سوی قالیشویی‌ها به مشتریان ارائه می‌شود. 

با توجه به این موارد، مشتریان محترم می‌توانند؛ هزینه و قیمت خدمات مورد نظر خود را از طریق نرخ‌های مصوب اتحادیه قالیشویان تهران برآورد کنند. معمولا مشتریان متمایل به استفاده از خدمات ارزان ترین قالیشویی در محدوده محل زندگی خود هستند. 

به این منظور با استعلام نرخ خدمات قالیشویی از مراکز فعال در منطقه خود، یکی از آنها را برای محول کردن سفارششان انتخاب می‌کنند. 

نکته حائز اهمیت این است که مبنای این انتخاب نباید تنها قیمت گذاری نرخ شستشو و خدمات دیگر ارائه شده از این مراکز باشد؛ بلکه کیفیت خدمات ارائه شده، ملاک یک انتخاب درست است. 

نرخ خدمات قالیشویی در تهران

بر اساس نرخ نامه اعلامی ‌از سوی اتحادیه قالیشویی باید هزینه خدمات ارائه شده این مراکز در شهر تهران از نرخ ثابت و یکسانی برخوردار باشد. اما در بسیاری از موارد ممکن است مشتریان تجربه متفاوتی از هزینه‌های پرداختی در یک مورد مشابه داشته باشند. 

همانطور که می‌دانید برخی از عوامل سبب تفاوت در این هزینه‌ها می‌شود. به عنوان مثال با تغییر فصل به خصوص در روزهای پایانی سال، نرخ قالیشویی و خدمات ارائه شده از سوی این مراکز تغییر می‌کند. یک قالیشویی ارزان و خوب در تهران مرکزی است که طبق تعرفه مشخص اعلامی، قیمت قالیشویی را اعلام کند و مبنای تفاوت قیمت را بر اساس ارزش منطقه قرار ندهد.

در واقع نباید تفاوتی میان قیمت گذاری هزینه‌های یک قالیشویی ارزان قیمت در مناطق مختلف پایتخت وجود داشته باشد. این بدان معناست که تفاوت نرخ خدمات قالیشویی صرفا باید بر اساس موارد مهم تاثیرگذار مانند تفاوت قیمت شستشوی فرش ماشینی و فرش دستبافت، تفاوت در اندازه‌های فرش و قالی‌ها و عواملی این چنینی باشد. حتی در یک قالیشویی قیمت مناسب نیز نرخ شستشوی فرش ماشینی بر اساس پارامترهای مختلفی مانند جنس الیاف به کار رفته و مواد شوینده متفاوت خواهد بود. 

ویژگی ارزان ترین قالیشویی با کیفیت

قیمت گذاری مناسب و شفاف در ارائه خدمات قالیشویی را می‌توان جزو یکی از ویژگی‌های مراکز با کیفیت و معتبر دانست. همانطور که می‌دانید ممکن است بتوانید در انواع قالیشویی‌هایی که در تهران فعالیت دارند؛ نرخ و هزینه‌های شستشویی مشابهی را پیدا کنید.

این در حالی است که نحوه محاسبه تعرفه قالیشویی در بین آنها باید یکسان باشد. زیرا بنابر قوانین اتحادیه فرش تهران هزینه‌های دریافتی تمامی ‌زیر مجموعه‌ها باید بر اساس نرخ‌های تعیین شده باشد. اما ناگفته نماند تاکنون بسیاری از مشتری‌ها از نحوه محاسبه این نرخ آگاهی و اطلاعات کافی ندارند. در این راستا، اساس قیمت گذاری خدمات قالیشویی بانو، نرخ اتحادیه قالیشویی تهران است. اما این نکته قابل ذکر است که برخی عوامل می‌توانند در تعیین قیمت شستشوی فرش تاثیرگذار باشند. برخی از این عوامل عبارتند از:

  • تفاوت قیمت شستشو در فرش دستباف و فرش ماشینی
  • تفاوت هزینه شستشوی معمولی و اعلا شویی
  • قیمت گذاری متفاوت شستشو در محل و حمل به کارخانه
  • هزینه لکه بری از سطح فرش
  • شستشوی فرش‌های نفیس و عتیقه
  • تفاوت نرخ بر اساس ابعاد و اندازه

انتظارات پایتخت نشین‌ها از یک قالیشویی قیمت مناسب چیست؟

خدمات شستشوی فرش در پایتخت یکی از سرویس‌هایی است که امروزه تعداد بیشماری از کارخانه‌ها و دفاتر قالیشویی، در ایام  مختلف سال به آن مشغول هستند. اما کدام یک می‌توانند انتظارات مردم تهران را با توجه به نیاز مبرم آنها به این نوع خدمات در زندکی روزمره برآورده سازند؟ 

این موضوع مسئله چالش برانگیزی است. از آنجا که مشتریان امروزه به اثبات عملی یک ادعا بیشتر توجه می‌کنند؛ پس ارائه یک خدمت خوب از اهمیت بالایی برخوردار است. مشتریان به دنبال یک قالیشویی هستند که فرش‌های گران قیمت و ارزشمند خود را به آنها بسپارند و در مقابل با پرداخت هزینه مناسب و عرف، فرش و قالی شسته شده خود را به بهترین حالت ممکن دریافت کنند. شستشوی فرش حساسیت‌های خاصی دارد که در صورت عدم رعایت صحیح اصول قالیشویی، بافت فرش دچار آسیب جدی می‌شود. پس سطح کیفیت و نرخ هزینه‌های پرداختی دو اولویت مهم مشتریان است.  

خدمات ارائه شده توسط قالیشویی بانو در تهران از سرویس‌های محبوب همشهریان عزیز در همه مناطق تهران است. نرخ انجام این خدمات به صورت شفاف در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر به دنبال ارزان ترین قالیشویی در تهران هستید با بانو تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمیترین
جدیدترین رای بیشتر
نظرات
مشاهده همه نظرات
فاطمه.ع
فاطمه.ع
1 ماه قبل

همه بدنبال کیفیت و قیمت مناسب هستند آیا شما با قیمت ارزان خدمات خوبی ارائه میدهید؟

قالیشویی بانو

برای مشاوره شستشوی قالی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

لوگوی قالیشویی بانو - فوتر

کارخانه قالیشویی بانو به پشتوانه سال‌ها فعالیت، تجربه و با تکیه بر تخصص کارکنان خود، آماده ارائه کلیه خدمات شستشوی فرش، مبل، موکت و پرده با بهترین کیفیت به مشتریان خود است. ما در قالیشویی بانو با استفاده از به‌روزترین و بهترین تجهیزات و مواد شستشو، این اطمینان را به شما می‌دهیم که از مجموعه خدمات این کارخانه رضایت کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای قالیشویی بانو محفوظ است.