خدمات

قالیشویی بانو چه خدماتی را پوشش می‌دهد؟

بانو که به عنوان بهترین قالیشویی تهران شناخته می‌شود؛ سابقه‌ای دیرینه در ارائه کلیه خدمات قالیشویی دارد. در این مرکز با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز جهان، عملیات شستشوی تخصصی انواع فرش دستباف، ماشینی، تابلو فرش، مبل، موکت و پرده انجام می‌شود. شوینده‌های مرغوب و تخصصی بانو در عین پاکیزگی اجناس شما، به سلامت و طول عمر آن‌ها نیز کمک می‌کنند.

اگر برای یافتن بهترین خدمات قالیشویی، تهران را زیر پا گذاشتید و هنوز به مرکزی اعتماد کامل ندارید تا گنجینه‌های ارزشمند خود را به آن‌ها بسپارید با خدمات قالیشویی بانو آشنا شوید تا بتوانید دست به انتخابی شایسته بزنید و مشتری وفادار بانو شوید. با این انتخاب، خیال شما برای انجام کلیه فعالیت‌های قالیشویی راحت شده و با خاطری آسوده، نظافت اجناس خود را به ما خواهید سپرد. با ما همراه باشید تا خدمات قالیشویی ما را بیشتر بشناسید.

شروع کار بانو با شستشوی فرش‌ها بود؛ اما گسترش اعتماد مشتریان و افزایش رضایت آن‌ها از خدمات قالیشویی ، گسترش بیشتر و بیشتر این مجموعه را به همراه داشت. امروزه بانو در مناطق 21 گانه شهر تهران با پشت سر گذاشتن کلیه محدودیت‌های زمانی و مکانی، هرگونه خدمات قالیشویی مشتریان ارجمند را پوشش می‌دهد. شما در هر منطقه از تهران که باشید، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن خود را به شما می‌رسانند تا نیاز شما را برطرف کنند.

بانو تنها به شستن فرش و قالی اکتفا نمی‌کند؛ بلکه رفوگران مجرب ما با بهره‌گیری از دانش روز و تجربه دیروز کلیه خدمات تعمیر فرش را نیز عهده‌ دارند. با مقایسه خدمات قالیشویی ها با خدمات بانو، به سادگی تفاوت را احساس خواهید کرد. طیف گسترده خدمات ما، حکایت از قدمت و تخصص این مجموعه دارد که توانسته است رضایت مشتریان وفادار آن را کسب کند. برای آشنایی بیشتر شما، هر کدام از این خدمات را به تفکیک مرور می‌کنیم.

شستشوی فرش در قالیشویی بانو

اولین و اصلی‌ترین خدمات قالیشویی بانو، شستشوی فرش است. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در محل حضور خواهند داشت و فرش را با دقت لول کرده و به محل شستشو منتقل می‌کنند.

شستشوی مبل در قالیشویی بانو

از جمله خدمات قالیشویی در منزل که توسط بانو انجام می‌شود؛ شستشوی مبل است. کارشناسان ما با مجهزترین تجهیزات در محل مورد نظر، حضور پیدا کرده و کلیه عملیات خشکشویی مبلمان شما را در مقابل چشمانتان بر عهده خواهند گرفت.

شستشوی موکت در قالیشویی بانو

در بانو با به کارگیری روش خشکشویی، عملیات تمیز کردن موکت‌ها با استفاده از مواد شوینده مخصوص و دستگاه‌های وکیوم قدرتمند انجام می‌شود. کارشناسان ما دوره‌های آموزشی تخصصی برای انجام این کار را دیده و با آگاهی از جنس موکت و وضعیت آن عملیات خشکشویی را انجام می‌دهند.

شستشوی پرده در قالیشویی بانو

یکی از خدمات قالیشویی بانو، شستشوی پرده به شیوه تخصصی است. شستشوی پرده در این مرکز با بهترین مواد شوینده مناسب با جنس پرده شما انجام می‌شود. دستگاه‌های قدرتمند و تخصصی بانو شستشویی مدرن را برای شما به ارمغان می‌آورند.

ارائه آنلاین خدمات قالیشویی

خدمات قالیشویی

یکی از ویژگی‌های بانو که موجب تمایز آن با بسیاری از قالیشویی‌های دیگر در سطح شهر می‌شود؛ ارائه خدمات آنلاین است. همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و ایران، کسب و کارهایی را که به شیوه سنتی اداره می‌شدند با چالش‌های بسیاری مواجه کرد. این همه‌گیری و ضرورت ماندن در خانه به همگان ثابت کرد که خدمات آنلاین تا چه میزان در دنیای امروز اهمیت دارد.

ارائه خدمات قالیشویی به صورت آنلاین در مجموعه بانو این مزیت را دارد، که مشتری دیگر نباید زمان طولانی در صف انتظار تماس تلفنی بماند، نیازی به طی مسافت طولانی در ترافیک و صرف زمان زیاد نیست و تنها با یک کلیک می‌توان از خدمات بهره‌مند شد. در برخی از قالیشویی‌ها در فصل زمستان‌ که خانه‌تکانی انجام می‌شود؛ خدمات کندتر ارائه شده و مشتریان باید زمان بیشتری در صف انتظار بمانند. بانو با بهره‌گیری از پرنسل و تجهیزات کافی در کلیه ایام سال، سریع‌ترین و بهترین خدمات را عرضه می‌کند.

خدمات قالیشویی آنلاین، چگونه؟

در وبسایت قالیشویی بانو، قسمتی به سفارش آنلاین اختصاص داده شده است؛ شما در این قسمت تنها کافی است نام و نام خانوادگی، آدرس و تلفن خود را ثبت کنید. مشتریان قدیمی ما شماره اشتراک ویژه هم دارند.

شما با ثبت تعداد فرش‌هایی که نیاز به خدمات قالیشویی دارند و مشخص کردن تاریخ جمع‌آوری، فرم را پر کرده و به انتظار پاسخ ما خواهید ماند. کارشناسان ما با صرف کمترین زمان با شما تماس گرفته و سپس برای دریافت فرش شما خود را به شما خواهند رساند.

چطور به خدمات قالیشویی بانو اعتماد کنیم؟

کیفیت خدمات قالیشویی بانو، اعتماد مشتری را ساخته است. شعار ما به عنوان ارزان‌ترین و بهترین قالیشویی تهران، همواره چراغ راه ما بوده است. در بانو رضایت مشتری حرف اول را می‌زند. کارشناسان ما با دقت به خواسته‌های شما گوش می‌دهند و خدماتی مناسب با نیاز شما ارائه می‌کنند.

پیش از آنکه هرگونه عملیات خشکشویی و قالیشویی در بانو انجام شود، اجناس شما به خوبی بررسی خواهند شد. در صورتی که فرش شما نیاز به رفوگری و ترمیم داشته باشند، کارشناسان ما حتما به شما اطلاع می‌دهند.

فرش‌ها گنجینه‌های ارزشمندی هستند که از دیرباز برای ایرانیان به جای مانده و نسل به نسل منتقل شدند. در بانو قدر این کالا، دانسته شده و همه تلاش پرسنل مجرب برای حفظ این کالای گران‌بها است. دانش امروز و تجربه دیروز به ما ثابت کرده است که جلب اعتماد و رضایت مشتری کار ساده‌ای نیست، ما در خدمات قالیشویی خود برای کسب این اعتماد تلاش بسیاری کردیم و امروز آن را بدست آوردیم؛ با کمک شما و همراهی‎تان از روز آغاز تا اکنون با بانو.