شستشوی موکت

شستشوی موکت

شستشوی موکت های خود را در انواع گوناگون، به قالیشویی بانو بسپارید. ما عملیات شستن موکت های شما را با بهترین کیفیت ممکن در محل و به روش خشک‌شویی، انجام می‌دهیم. سرعت عمل، تعرفه‌های مناسب و تمیزی شگفت‌انگیز، نتیجه اعتماد به معتبرترین و ارزان ترین قالیشویی هاست.

در سال‌های گذشته، موکت از تنوع بالایی برخوردار نبوده و به عنوان یک محصول ارزان قیمت برای پوشش سطح گسترده‌ای از کف ساختمان مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما به مرور این پوشش از تنوع بیشتری برخوردار شده و البته به همان نسبت نیز قیمت و کیفیت آن‌ها افزایش پیدا کرد. این روند افزایش کیفیت تا جایی ادامه پیدا کرد که این روزها بعضی از موکت‌ها، کیفیتی بالاتر از فرش‌های ماشینی دارند. بنابراین موکت‌ها نیز نیاز به رسیدگی، مراقبت و شستشوی منظم دارند تا آسیب آن‌ها جلوگیری شود.

اغلب موکت‌ها به عنوان کفپوش روی سطوح صاف و یا در راه پله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و عموما برای اینکه بتوان آن‌ها را ثابت نگه داشت، از چسب استفاده شده و آن را به سطح موردنظر می‌چسبانند. این ویژگی سبب می‌شود که بتوانیم و یا حتی مجبور باشیم موکت‌ها را در همانجایی که قرار دارند، بشوییم.

در این شرایط استفاده از روش خشکشویی، بهترین انتخاب برای شستشوی موکت است. این روش شستشو، به کمک مواد شوینده مخصوص و دستگاه‌های وکیوم قدرتمند انجام می‌شود. به عبارتی دیگر، سطح موکت به شامپوهای خارجی و مخصوص این کار آغشته شده و با استفاده از دستگاه مخصوص آن را شستشو می‌دهند. در مرحله بعد و پیش از آنکه رطوبت به عمق موکت نفوذ کرد، به کمک دستگاه وکیوم، کف و رطوبت و چرکاب موجود در موکت کشیده و جذب می‌شود. بنابر میزان آلوده بودن موکت، ممکن است نیاز شود این کار دو یا حتی سه مرتبه متوالی انجام شود، تا در نهایت موکت مدنظر کاملا تمیز شود.

این روش اجازه می‌دهد که موکت‌ها بدون اینکه آسیب ببینند و نیاز باشد که از محل خود جدا شوند، شسته شود. نکته جالب این است که در این روش تنها چند ساعت پس از شستشو، امکان استفاده از موکت وجود دارد؛ زیرا موکت رطوبت زیادی جذب نکرده و فرآیند آب‌گیری به طور کامل انجام شده است. بنابراین زمان زیادی برای خشک شدن نیاز ندارد.

شستشوی موکت در قالیشویی بانو

شستشوی موکت در محل مورد نظر شما توسط تیم حرفه‌ای بانو انجام شده و تمامی نگرانی‌هایی که در مورد سلامت آن‌ها وجود دارد، از بین می‌رود. برخی از مهم‌ترین خدماتی که قالیشویی آنلاین بانو در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می‌دهد، عبارتند از:

۱. سرعت عمل

کافی است با شماره قالیشویی بانو تماس بگیرید؛ در کمترین زمان ممکن، کارشناسان ما با وسائل مورد نیاز شستشوی موکت، در محل حاضر شده و کار شستشوی موکت را آغاز می‌کنند. تلاش ما همیشه بر این است که بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان‌بندی ممکن بر اساس شرایط مشتریان خود ارائه دهیم.

«همچنین شما می‌توانید با شماره ۱۴۴۳ تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.»

۲. کیفیت بالای شستشوی موکت

شستشو به روش خشک‌شویی، علاوه بر استفاده از مواد شوینده باکیفیت و دستگاه‌های حرفه‌ای، باید توسط فرد با تجربه و متخصص نیز انجام شود. در واقع این اپراتور است که با توجه به جنس و کیفیت موکت، میزان فشار و شدت شستشو و همچنین میزان زبری برس مناسب برای انجام این کار را انتخاب می‌کند. در نتیجه تخصص و دانش فردی که شستشوی موکت را انجام می‌دهد،‌از اهمیت بالایی برخوردار است.

۳. تضمین سلامت موکت‌ها

عملیات شستشو موکت نسبت به فرش حساسیت بالاتری داشته و باید با مراقبت‌های خاصی انجام بگیرد. به همین دلیل تنها یک تکنسین ماهر خشکشویی می‌تواند تضمین کند که موکت شما پس از شستشو، دچار هیچ گونه آسیبی نخواهد شد. ما در قالیشویی بانو با بهره بردن از چنین تکنسین‌هایی سلامت موکت‌های شما را تضمین می‌کنیم.

قالیشویی بانو در کنار شستشوی موکت، می‌تواند در زمینه رفع تاخوردگی و لکه بری موکت‌ها نیز خدمات مورد نیاز را ارائه دهد. فراموش نکنید که هر لکه‌ای روش شستشوی خاص خود را داشته و با شوینده خاصی قابل پاک شدن است؛ بنابراین در این زمینه حساسیت کافی به خرج دهید.

در نهایت ما در قالیشویی بانو، آماده شنیدن صدا و درخواست‌های شما در زمینه شستشوی موکت و سایر خدمات قالیشویی هستیم. مشاوران ما در ابتدا به پرسش‌های شما پاسخ داده و در صورت نیاز برای انجام خدمات مدنظر، به محل اعزام می‌شوند.

کیفیت شستشو

کیفیت شستشو

دستگاه‌های قالیشویی به‌روز و استفاده از مواد شوینده خارجی در کنار تجربه چندین ساله کارشناسان، کیفیت شستشو در قالیشویی بانو را تضمین می‌کند.

قالیشویی ارزان

شستشوی مبلمان در منزل

خشک شویی مبلمان بدون نیاز به حمل و نقل و با بهره گیری از دستگاه‌های مخصوص

کیفیت شستشو

تعدد شعب

قالیشویی بانو دارای شعب متعدد در کلیه مناطق شمال، مرکز، جنوب، غرب و شرق تهران است.

قالیشویی ارزان

تضمین سلامت فرش

فرش‌ها، مبلمان و حتی موکت‌ها محصولات ارزشمند و البته حساسی هستند. ما در قالیشویی بانو حفظ سلامت آنها را تضمین می‌کنیم.

ســــــــایر خدمــــات

شستشوی مبلمان
شستشوی پرده
شستشوی فرش
شستشوی موکت