شستشوی فرش

شستشوی فرش

شستشوی فرش از اصلی‌ترین خدمات کارخانه قالیشویی بانو است که با بهترین کیفیت ممکن به همشهریان گرامی در کلیه مناطق تهران ارائه می‌شود. ما فرش شما را با رعایت کلیه ملاحظات لازم حمل کرده، با بهترین کیفیت ممکن شسته و در زمان تعیین شده و در داخل کاور تحویل خواهیم داد. قالیشویی بانو تضمین می‌کند بهترین خدمات فرش شویی را با تعرفه مناسب به مشتریان وفادار خود ارائه دهد.

شستن قالی یک فرآیند تخصصی است و کسی که آن را بر عهده دارد، باید از کلیه نکات شستشوی فرش آگاه باشد. در گذشته‌ای نه چندان دور این کار توسط افراد خانواده و در فضای باز خانه مثل حیاط انجام می‌شد؛ اما امروزه دلایل زیادی وجود دارد که شستشوی فرش دستباف در خانه، دیگر به‌صرفه نیست. در ادامه ما شما را به دنیای پر نقش و نگار فرش بانو می‌بریم تا ضمن آشنایی بیشتر با خدمات این مرکز با صفر تا صد شستشوی فرش در قالیشویی نیز بیشتر آشنا شوید.

شستن فرش در منزل

قبل از شستن فرش در ابتدا باید مهم ترین تجهیزات از قبیل پارو، جارو برقی، سطل آب، اسفنج تمیز، فرچه مخصوص، شوینده مناسب و… آماده کنید. انتخاب شوینده مناسب برای فرش بسیار مهم است زیرا اگر شوینده مناسب فرش شما نباشد، فرشتان آسیب می بیند. شوینده ی انتخابی شما باید دارای قدرت پاک کنندگی بالا و بوی خوش آیندی باشد. عدم خوردگی بافت فرش، از ویژگی های اصلی شوینده می باشد. همچنین شوینده باید PH مناسب باشد و از نسبت حلالیت پایین با آب برخوردار باشد.

پس از خرید و انتخاب شوینده باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

  1. جارو کردن فرش و گردگیری
  2. تست رنگ دهی فرش
  3. برای خارج شدن آب اضافی از فرش سعی کنید از سطح های شیب دار استفاده کنید.
  4. درجه حرارت آب باید متوسط باشد و از آب ولرم استفاده شود.
  5. بعد از شستن فرش حتما آن را آبگیری کنید. اگر فرش شما رنگ نمی دهد می توانید با استفاده از حوله، پرز های اضافی آن را بگیرید در غیر این صورت فرش شما باید در همان حالت باقی بماند تا رنگ به قسمت های دیگر نرود.
  6. حتما حواستان باشد تا بعد از شستن فرش آن را به دور از نور آفتاب و در فضای آزاد نگهداری کنید. اگر فرشتان را در نور آفتاب قرار دهید به بافت های فرشتان آسیب می رسد.
  7. برای خشک کردن فرش خود از وسایل های گرم کننده استفاده نکنید.
  8. هنگام پهن کردن فرش، بر روی ریشه های فر ش آب نگیرید زیرا ریشه های فرش زرد می شوند.
  9. پس از خشک شدن فرش آن را با یک برس به آرامی برس بزنید.

چرا باید شستشوی فرش را به قالیشویی سپرد؟

در درجه اول بهتر است بدانید که فرش‌های جدید در انواع گوناگونی و با الیاف مختلف تولید می‌شوند. هر فرش، ویژگی‌های خاص خود را دارد که باعث می‌شود، شستشوی آن نیازمند مواد شوینده و روش مناسب شستشوی فرش باشد. شناخت فرش‌ها کاری تخصصی است و تنها با تجربه سال‌ها فعالیت در این زمینه به دست می‌آید. در این شرایط اگر تشخیص درستی نداشته باشیم، ممکن است به قیمت از دست رفتن کیفیت فرش و شستشوی نامناسب آن تمام شود.
نکته دوم این است که محاسبه هزینه‌های آب و مواد شوینده مصرفی و همچنین زمان صرف شده، نشان می‌دهد که شستشوی فرش در خانه، دیگر مانند گذشته از نظر مالی نیز به‌صرفه نیست.
فارغ از همه موارد گفته شده، نتیجه نهایی شستن فرش در بهترین قالیشویی ، یک فرش تمیز و درخشان است؛ نتیجه‌ای که قطعا با شستن آن به هیچ روش دیگری به دست نخواهد آمد.
در نهایت یک کارخانه قالیشویی حرفه‌ای در کنار خدمات فرش شویی، بهترین خدمات را در سایر زمینه‌های مورد نیاز و مرتبط، مانند رفوگری، رنگ برداری، ریشه زنی و… ارائه می‌دهد تا بتوانید با خیالی آسوده، رفع تمامی ایرادات فرش ارزشمند خود را به ما بسپارید.

حمل و نقل

خوش قولی، اولین تعهد ما به مشتریان است. ما در زمان مقرر شده، در محل شما حضور پیدا می‌کنیم، فرش شما را با دقت کامل جمع کرده و با رعایت تمام جوانب احتیاط حمل می‌کنیم. پس از پایان شستشو نیز، فرش به صورت کاملا لول شده و بسته‌بندی شده، در محل شما تحویل داده خواهد شد.

قیمت قالیشویی و شستشوی فرش ماشینی و دستباف در بانو مطابق با تعرفه اتحادیه قالیشویان است و هیچ هزینه‌ای خارج از چارچوب‌های مرسوم از مشتری اخذ نخواهد شد. برخی مراکز در ایام شلوغ سال همچون ماه‌های پایانی و نزدیک به خانه‌تکانی، هزینه‌های مضاعفی از مشتریان خود می‌گیرند که اغلب نارضایتی آنان را در پی دارد. در حالی که بانو ضمن داشتن تعهد در خصوص ارسال به موقع کالای مشتری، هیچگونه هزینه اضافی را به او تحمیل نخواهد کرد.

کیفیت شستشوی فرش

شستشوی فرش در قالیشویی بانو یک کار تخصصی است. به این معنا که ما برای فرش شما ارزش قائلیم و هر فرشی را بنا بر شرایط و ویژگی‌های خاص خود شستشو می‌دهیم. استفاده از دستگاه‌های مکانیکی مخصوص فرش شویی، مواد شوینده و شامپوهای خارجی و بهره بردن از بهترین روش‌های شستشوی فرش و خشک کردن، همه آن چیزی است که باعث می‌شود تا شستشوی فرش شما به بهترین وجه ممکن انجام شود.

نحوه شستن فرش در قالیشویی مدرن با مراکز سنتی متفاوت است؛ در مراکز سنتی، نیروی انسانی وظیفه کلیه عملیات شستشو و خشک کردن را بر عهده دارد. این کار ضمن اتلاف انرژی پرسنل در نتیجه نهایی نیز اثر داشته و موجب می‌شود تا بخاطر خستگی، شستشو به صورت یک‌دست و یکنواخت صورت نگیرد. همچنین خشک کردن فرش توسط خشک‌کن‌های مخصوص، بسیار موثرتر از خشک کردن آن زیر نور آفتاب و در معرض انواع آلودگی است.

تضمین سلامت فرش دستباف

فرش‌های دستباف بیش از آنکه یک کالای مصرفی باشند، یک اثر هنری ارزشمند هستند. به همین علت، فرش‌های دستباف از قیمت بالایی برخوردار بوده و شستشوی آن‌ها نیز دارای حساسیت‌های ویژه‌ای است. از سویی این روزها، فرش‌های ماشینی بسیار باکیفیت‌تر شده و به همین سبب دارای قیمت بالاتری هستند. به همین دلیل و برای آسوده کردن خیال مشتریان گرامی، ما تضمین می‌کنیم که فرش‌های شما را بدون کوچک‌ترین آسیبی شستشو دهیم.

بررسی شستشوی فرش توسط متخصصین

در مرکز بانو پیش از اقدام برای شستن فرش دستباف کلیه قسمت‌های فرش به دقت بررسی می‌شوند تا در صورت وجود هرگونه خرابی و آسیب با کسب رضایت مشتری تعمیرات لازم انجام شود. همچنین بررسی فرش پیش از شستشو توسط کارشناسان موجب می‌شود عملیات شستشو با دقت بیشتری انجام شده و از هرگونه آسیب احتمالی به فرش جلوگیری شود. این مرکز در صورت نیاز عملیات رفوگری، شیرازه دوزی و تعمیر فرش را بر عهده خواهد داشت.

نحوه شستن فرش در قالیشویی بانو

قالیشویی بانو بهترین خدمات را در زمینه شستن فرش و سایر خدمات مرتبط با فرش به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد. در صورت تماس با شماره قالیشویی بانو در ابتدا کارشناسان ما درباره روش انجام کردن، تعرفه‌ها و… توضیحاتی را به شما ارائه داده و پس از مشخص شدن درخواست شما، زمان دقیقی برای دریافت و تحویل فرش‌ها در نظر گرفته می‌شود.

فرش‌های شما نزد ما امانت بوده و تمام تلاش ما بر این است که امانت‌دار خوبی برای فرش‌های ارزشمند شما باشیم و خدمات باکیفیتی را ارائه دهیم. در نهایت یک کارخانه قالیشویی حرفه‌ای در کنار خدمات فرش شویی، بهترین خدمات را در سایر زمینه‌های مورد نیاز و مرتبط، مانند رفوگری، رنگ برداری، ریشه زنی و… ارائه می‌دهد تا بتوانید با خیالی آسوده، رفع تمامی ایرادات قالی‌های ارزشمند خود را در کنار خدمات شستن فرش به ما بسپارید.

کیفیت شستشو

کیفیت شستشو

دستگاه‌های قالیشویی به‌روز و استفاده از مواد شوینده خارجی در کنار تجربه چندین ساله کارشناسان، کیفیت شستشو در قالیشویی بانو را تضمین می‌کند.

قالیشویی ارزان

شستشوی مبلمان در منزل

خشک شویی مبلمان بدون نیاز به حمل و نقل و با بهره گیری از دستگاه‌های مخصوص

کیفیت شستشو

تعدد شعب

قالیشویی بانو دارای شعب متعدد در کلیه مناطق شمال، مرکز، جنوب، غرب و شرق تهران است.

قالیشویی ارزان

تضمین سلامت فرش

فرش‌ها، مبلمان و حتی موکت‌ها محصولات ارزشمند و البته حساسی هستند. ما در قالیشویی بانو حفظ سلامت آنها را تضمین می‌کنیم.

ســــــــایر خدمــــات

شستشوی مبلمان
شستشوی پرده
شستشوی فرش
شستشوی موکت