قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی جنوب تهران

یکی از مناطقی که قالیشویی بانو افتخار خدمت‌ رسانی به آن‌ها را دارد، در قسمت‌های جنوب شهر تهران است. اگر شما همشهری عزیز ما و ساکن این منطقه هستید و به خدمات قالیشویی تهران مانند شستشوی فرش، تابلو فرش، موکت و مبلمان خود نیاز دارید، تنها کافیست که با ما تماس بگیرید.

همشهریان عزیزی که به دنبال دریافت خدمات قالیشویی ارزان در جنوب تهران مانند منیریه، جوادیه یا دیگر محله‌های این مناطق هستند، ‌می‌توانند با اطمینان کامل و خیالی آسوده، فرش‌ها و قالی‌های خود اعم از دستباف و ماشینی را به قالیشویی جنوب تهران بانو بسپارند.

خدمات قالیشویی جنوب تهران بانو

از خدمات جنوب تهران قالیشویی بانو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شستن پرده :  استفاده از بهترین شوینده ها و دستگاه های قدرتمند هنگام شستشوی پرده از شرط اول قالیشویی بانو است.
  • شستن فرش : شما می توانید با اعتماد به مجموعه ی بانو شستشوی انواع فرش های ماشینی و یا دستباف خود را به ما بسپارید.
  • شستشوی مبل : از حساس ترین وسیله ها برای شستشو می توان به مبل اشاره کرد که رضایت مجموعه ی بانو در این زمینه بسیار است.
  • شستشوی موکت : شستشوی موکت با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت عمل در قالیشویی بانو.

شستشوی فرش‌ها توسط مجموعه بانو، با استفاده از مواد شوینده باکیفیت و درجه یک خارجی انجام می‌شود. وجه تمایز این مجموعه با دیگر قالیشویی‌های تهران، بهره بردن از دستگاه‌ها و تجهیزات شستشوی مدرن و دقت و حساسیت بالا در انجام کار به بهترین شکل ممکن و در نهایت آبکشی اسلا‌می است. چنانچه مشتریان عزیز به خدمات ترمیم فرش یا شستشوی انواع پرده نیاز داشته باشند، پس از دریافت مشاوره از کارشناسان خبره ما می‌توانند این کار حساس را نیز به ما محول کنند.

لازم به ذکر است که تما‌می ‌خدمات ارائه شده در قالیشویی بانو اعم از شستشوی معمولی و اعلاء‌شویی و سایر خدمات مرتبط در این زمینه از جمله لکه‌بری، رنگ‌بری، رفوگری و ترمیم فرش‌های دستباف زیر نظر اتحادیه این صنف قیمت‌گذاری و تعیین نرخ می‌شود.

 قالیشویی جنوب تهران

تعرفه های قالیشویی جنوب تهران

تعرفه‌ها و خدمات ارائه شده در این مجموعه از همان ابتدا شفاف و مشخص بوده و نرخ تعیین شده در تما‌می شعبه‌های قالیشویی جنوب تهران ، شمال، شرق و غرب یکسان است. با این وجود، می‌توانید با اطمینان خاطر از خدمات قالیشویی در خزانه، مشیریه، جوادیه و… نیز استفاده کنید.

همچنین خدمات حمل‌ونقل فرش‌ها در قالیشویی بانو با بهترین کیفیت ممکن ارائه شده و در نهایت قالی‌ها به صورت لول و کاور شده به مشتری تحویل داده می‌شوند. پس تما‌می ‌همشهریان عزیز تهرانی در هر کجای تهران که ساکن باشند، ‌می‌توانند هزینه یکسانی را بابت خدمات مشابهی که از مجموعه بانو دریافت ‌می‌کنند، پرداخت کنند.

از آنجا که نیاز به شستشوی فرش در ماه‌های پایانی سال بیشتر احساس ‌می‌شود، از مشتریان عزیز خواهشمندیم تا از طریق سامانه ثبت سفارش قالیشویی آنلاین و مشخص نمودن نوع نیاز و درخواست، زمان مورد نظر خود در وب‌سایت قالیشویی بانو، ما را در انجام هر چه بهتر این خدمت مهم یاری دهند تا به بهترین قالیشویی در جنوب تهران تبدیل شویم.

کارشناسان ما پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته، به دقت نیاز شما را بررسی کرده و مناسب‌ترین سرویس را معرفی می‌کنند. مجموع این شرایط باعث می‌شود تا شما خاطره‌ خوشایندی از سپردن فرش، موکت و مبلمان خود به قالیشویی بانو داشته باشید.

محله های تحت پوشش قالی شویی بانو در جنوب تهران

ارائه کلیه خدمات قالیشویی جنوب غرب تهران و همچنین مبل‌شویی به عنوان مثال در شهر ری، مبلشویی در یافت آباد و یا قالیشویی در مشیریه و… از ویژگی بارز مجموعه بانو ‌است.

همچنین اگر به دنبال بهترین قالیشویی غرب تهران هستید، می‌توانید در صفحه مربوطه، فرم موجود را پر کنید.

لیست محله‌های تحت پوشش به شرح زیر است. چنانچه محل مورد نظر شما در این لیست موجود نمی‌باشد؛ برای دریافت خدمت از این مجموعه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سفارش آنلاین نوبت

برای سفارش آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!
تاریخ جمع آوری