شعب بانو؛ بهترین قالیشویی جنوب تهران

یکی از شعبی که قالیشویی بانو به وسلیه آن، افتخار خدمت‌رسانی به شهروندان در پایتخت را دارد؛ شعبه جنوب است. اگر شما همشهری عزیز ما و ساکن این منطقه هستید و به خدمات قالیشویی تهران مانند شستشوی فرش، تابلو فرش، موکت و مبلمان خود نیاز دارید، تنها کافیست است که با ما تماس بگیرید.

همشهریان عزیزی که به دنبال دریافت خدمات قالیشویی ارزان در جنوب تهران همچون منیریه، جوادیه یا دیگر محله‌های این مناطق هستند، ‌می‌توانند با اطمینان کامل و خیالی آسوده، فرش‌ها و قالی‌های خود اعم از دستباف و ماشینی را به شعبه جنوب قالیشویی بانو بسپارند. سرویس‌های ما در این محله‌ها به صورت مداوم در حال جمع‌آوری فرش‌ها، انواع مختلف قالی‌ها و تابلو فرش‌های مشتریان عزیز است.

خدمات قالیشویی جنوب تهران بانو

شستشوی فرش‌ها توسط مجموعه بانو، با استفاده از مواد شوینده باکیفیت و درجه یک خارجی انجام می‌شود. وجه تمایز این مجموعه با دیگر قالیشویی‌های تهران، بهره بردن از دستگاه‌ها و تجهیزات شستشوی مدرن و دقت و حساسیت بالا در انجام کار به بهترین شکل ممکن و در نهایت آبکشی اسلا‌می است. چنانچه مشتریان عزیز به خدمات ترمیم فرش یا شستشوی انواع پرده نیاز داشته باشند، پس از دریافت مشاوره از کارشناسان خبره ما می‌توانند این کار حساس را نیز به ما محول کنند.

لازم به ذکر است که تما‌می ‌خدمات ارائه شده در قالیشویی بانو اعم از شستشوی معمولی و اعلاء‌شویی و سایر خدمات مرتبط در این زمینه از جمله لکه‌بری، رنگ‌بری، رفوگری و ترمیم فرش‌های دستباف زیر نظر اتحادیه این صنف قیمت‌گذاری و تعیین نرخ می‌شود.

 قالیشویی جنوب تهران

تعرفه‌ها و خدمات ارائه شده در این مجموعه از همان ابتدا شفاف و مشخص است. این نرخ قیمت در تما‌می‌شعبه‌های قالیشویی جنوب تهران ، شمال، شرق و غرب تهران یکسان است. با این وجود می‌توانید با اطمینان خاطر از خدمات قالیشویی در خزانه، مشیریه، جوادیه و دیگر محله‌های شمال، جنوب، شرق و غرب تهران استفاده کنید.

همچنین خدمات حمل و نقل فرش‌ها در قالیشویی بانو با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌شود. در این مجموعه، قالی‌ها به صورت لول و کاور شده به مشتری تحویل داده می‌شوند. پس تما‌می ‌همشهریان عزیز تهرانی در هر کجای تهران که ساکن باشند، ‌می‌توانند هزینه یکسانی را بابت خدمات مشابهی که از مجموعه بانو دریافت ‌می‌کنند، پرداخت کنند.

از آنجا که نیاز به شستشوی فرش در ماه‌های پایانی سال بیشتر احساس ‌می‌شود، از مشتریان عزیز خواهشمندیم تا از طریق سامانه ثبت سفارش آنلاین و مشخص نمودن نوع نیاز و درخواست، زمان مورد نظر خود در وب‌سایت قالیشویی بانو، ما را در انجام هر چه بهتر این خدمت مهم یاری دهند تا به بهترین قالیشویی در جنوب تهران تبدیل شویم. برای دریافت خدمات از قالیشویی آنلاین بانو به سایت ما مراجعه کنید.

کارشناسان ما پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته، به دقت نیاز شما را بررسی کرده و سرویس مناسب برای شما را معرفی می‌کنند. مجموع این شرایط باعث می‌شود تا شما خاطره‌ خوشایندی از سپردن فرش، موکت و مبلمان خود به قالیشویی بانو داشته باشید.

محله های تحت پوشش قالی شویی بانو در جنوب تهران

ارائه کلیه خدمات قالیشویی جنوب غرب تهران و همچنین مبل‌شویی به عنوان مثال در شهر ری، مبلشویی در یافت آباد و یا قالیشویی در مشیریه و… از ویژگی بارز مجموعه بانو ‌است.

مناطق تحت پوشش قالیشویی بانو در جنوب تهران

لیست محله‌های تحت پوشش به شرح زیر است. چنانچه محل مورد نظر شما در این لیست موجود نمی‌باشد؛ برای دریافت خدمت از این مجموعه با کارشناسان ما تماس بگیرید.
نازى آباد
آذری
خراسان
مولوى
سيروس
شهيد صابونيان
فداييان اسلام
شوش
شهر رى
افسريه
جواديه
مشيريه
منيريه
خزانه

سفارش آنلاین نوبت

برای سفارش آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!
تاریخ جمع آوری